TRAX w sieci dealerów OGSU!!! test

Miło nam poinformować, że nasza firma znalazła się wśród dealerów oferujących samochody używane w ramach europejskiego programu OGSU!

Najlepsi w każdej kategorii

Będąc dealerem OGSU mamy dla Was ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb. OGSU to sieć specjalistów, którzy oferują samochody wysokiej jakości. Jaka marka Państwa interesuje? Jaki rok produkcji? Jaki przedział cenowy? Wszystko zależy od Państwa wymagań. Asortyment oferowany przez OGSU jest ogromny i spełni Wasze oczekiwania.

Gwarancja dobrego wyboru

Każdy pojazd OGSU przechodzi szczegółową 50-punktową kontrolę jakości i bezpieczeństwa OGSU. Każdy samochód OGSU posiada także certyfikat kontroli technicznej wystawiony przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Z OGSU kupujecie Państwo gwarancję bezpiecznego produktu o wysokiej jakości w każdej kategorii wiekowej!

Korzyści oferowane przez OGSU nie kończą się w salonie samochodowym. Oprócz kontroli technicznej, każdy samochód OGSU posiada gwarancję mechaniczną i usługę assistance. OGSU nigdy Państwa nie zawiedzie w kraju i zagranicą. Zobowiązania OGSU wychodzą daleko poza drzwi salonu samochodowego!

Czy jesteście Państwo zainteresowani OGSU? Skontaktujcie się Państwo z naszym salonem OGSU w celu uzyskania szczegółowych informacji lub uzgodnienia bezpłatnej jazdy próbnej. Jazda próbna upewni Was w wyborze odpowiedniego samochodu OGSU! 

Samochody używane firmy Trax w portalu OGSU
 
ďťż